Jak wydłużyć członka i czerpać radość z seksu?

Jak wydłużyć członka i czerpać radość z seksu?

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn jest z tego powodu zakompleksiona. Ze względu na to, na rynku można znaleźć dużo wszelkiego typu tabletek, żeli i urządzeń, które rzekomo mają pomóc w uzyskaniu zamierzonych efektów.

Niektórzy cenią ponadto odpowiednie ćwiczenia na powiększanie penisa. Jaka jest skuteczność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Najlepiej skorzystać pomocy lekarza, który doradzi nam najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy związane z rozmiarem penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego trzeba zacząć. Długość bądź obwód penisa nie gwarantuje satysfakcji z życia seksualnego, co potwierdza wiele kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym członkiem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i będzie brakowało mu fantazji.

Trzeba pamiętać, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe tylko poprzez zastosowanie skalpela, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne powiększenie penisa polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, dzięki temu penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale również trwałego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takim przypadku ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie dają wprawdzie trwałych efektów, ale nie są obarczone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować poczucie własnej wartości.

Wielu mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie polecane również jest przez lekarzy. Korzysta z niego dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można korzystać takie urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby za mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych penisa. Próba powiększania penisa samodzielnie bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu. Przed podjęciem decyzji na rzecz zwiększenia wymiarów penisa, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała.

Być może powiększanie penisa okaże się zbędne. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy też kupować preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez konsultacji z lekarzem.

Jak powiększyć penisa? najskuteczniejsze metody

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem penisa nikogo nie dziwią, tak samo jak panie są niezadowolone rozmiarem swoich piersi, tak mężczyźni nie zawsze są zadowoleni z wielkości swojego penisa. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń oraz preparatów, które mają za zadanie powiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tych granicach, panowie chcieliby dysponować jak największym sprzętem. Skąd wynika zakompleksienie? Mimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, aczkolwiek fantazja jest najważniejsza, mężczyźni nadal są zakompleksieni, świadczy o tym między innymi duża popularność środkami na powiększenie przyrodzenia.

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór preparatów jest duży, jednak należy być ostrożnym, przede wszystkim należy wybierać preparaty , które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Jeżeli chodzi o tabletki, to duża grupa z nich nie tylko ma za zadanie powiększyć członek, ale ponadto korzystnie wypływać na erekcję a nawet popęd seksualny. Chociaż w sieci można znaleźć wiele rankingów dotyczących efektywności dostępnych preparatów, warto nie zapominać, że każdy organizm jest inny, tak więc może inaczej reagować. Wciąż rosnącą popularnością cieszą się też takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma na celu powiększenie penisa i lepsze utrzymanie wzwodu. Pompkę należy stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze efekty będą widoczne już po kilkunastu dniach tygodniach.

Następnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, odpowiednie treningi poprzez jego stymulację, zwiększają jego wymiar zarówno długość, jak również grubość. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają dodatkowo kontrolować wytrysk. Do najbardziej popularnych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które powinno powtarzać się każdego dnia przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. W ten sposób ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W trakcie ćwiczenia penis musi pozostawać w lekkim wzwodzie.

Osoby, które mają bardzo duże kompleksy i poszukują najbardziej skutecznego sposobu na zwiększenie wymiarów penisa, powinny zastanowić się nad operacją. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zaryzykować sprawność seksualną dla powiększenia penisa. Każda operacja związany jest z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności wzwodu. Obecnie producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych preparatów służących do powiększania penisa, pamiętajmy, aby zachować rozsądek i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Wymiar nie jest najistotniejszy i takiego zdania jest większość kobiet.

Comments are closed.