Jak powiększyć penisa, czyli pragnienie każdego mężczyzny

Jak powiększyć penisa, czyli pragnienie każdego mężczyzny

Kompleksy związane z rozmiarem penisa nikogo nie są wstanie zdziwić, tak samo jak kobiety są niezadowolone rozmiarem swojego biustu, tak mężczyźni nie zawsze cieszą się z wielkości swojego penisa. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń a także preparatów, które mają na celu powiększenie przyrodzenia.

Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tych granicach, panowie chcieliby dysponować jak największym sprzętem. Skąd wynika zakompleksienie? Mimo, że kobiety podkreślają, że nie rozmiar, ale raczej fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni nadal są zakompleksieni, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie preparatami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór preparatów jest duży, jednak należy być ostrożnym, w pierwszej kolejności trzeba wybierać preparaty pochodzące z wiarygodnych źródeł. Jak powiększyć penisa.

jak powiększyć penisa

Jeżeli chodzi o pastylki, to większość z nich nie tylko ma na celu powiększyć członek, ale dodatkowo pozytywnie wypływać na erekcję a nawet popęd seksualny. Chociaż w Internecie można znaleźć rankingi dotyczące efektywności dostępnych preparatów, trzeba nie zapominać, że każdy organizm jest inny, tak więc jego reakcja może być inna. Wciąż rosnącą popularnością cieszą się też takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma za zadanie powiększenie penisa i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę trzeba stosować regularnie, producenci zapewniają, że pierwsze rezultaty będą widoczne już po kilku tygodniach.

Następnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, odpowiednie treningi poprzez jego stymulację, mają zwiększyć jego rozmiar zarówno długość, jak i grubość. Poza tym ćwiczenia pozytywnie wpływają na erekcję, która jest mocniejsza, pomagają ponadto kontrolować wytrysk. Do najbardziej popularnych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które trzeba powtarzać się codziennie przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. W ten sposób ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W czasie ćwiczenia członek musi pozostawać w lekkim wzwodzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Rozmiar penisa jest powodem wstydu? Nie pozwól sobie na kompleksy!

Mimo tego, że od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo preparatów suplementujących dietę, które mają na celu poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie są to środki, które mogą na stałe powiększyć penisa. Osoby, które są bardzo zakompleksione i szukają najbardziej skutecznego sposobu na powiększeni penisa, powinny zastanowić się nad zabiegiem operacyjnym. Przy czym trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto ryzykować sprawność seksualną dla powiększenia penisa. Każdy zabieg operacyjny związany jest z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności erekcji. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych preparatów służących do zwiększania wymiarów penisa, pamiętajmy, aby nie dać się zwariować i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Rozmiar penisa nie jest najistotniejszy i tak twierdzi większość kobiet

Czy powiększanie penisa jest w pełni bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn jest z tego powodu zakompleksiona. Ze względu na to, na rynku można znaleźć dużo wszelkiego typu pastylek, żeli i urządzeń, które podobno mają pomóc w osiągnięciu zadowalających rezultatów. Niektórzy preferują ponadto specjalne ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa. Jaka jest efektywność takich działań?W przypadku treningów nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który wybierze nam najlepsze i bezpieczne rozwiązanie.

Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy związane z rozmiarem penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego należałoby zacząć. Długość bądź obwód penisa nie gwarantuje udanego życia intymnego, co potwierdza wiele kobiet oraz lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji.
Trzeba pamiętać, że stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez zastosowanie skalpela, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, dzięki temu członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy.

Niestety taka zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto trwałego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takim przypadku ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmaceutyczne, które nie gwarantują wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są zagrożone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację. Wielu mężczyzn zastanawia się jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie zalecane również jest przez lekarzy.

Stosuje je dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć wzwód, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie także do celów powiększania penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby za mocno nie pompować, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa. Próba powiększania penisa samodzielnie bez pomocy lekarskiej nie jest dobrym pomysłem, ponieważ może mieć to fatalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu.  Jak powiększyć penisa.

Jak powiększyć penisa

Przed podjęciem decyzji na rzecz powiększenia penisa, najlepiej dobrze zastanowić się i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może powiększanie penisa może okazać zbędne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie ukochanej osoby, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy też kupować preparaty z wiarygodnych źródeł i nie próbować powiększać członka bez wsparcia lekarskiego.

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *